Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Ново
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Ново
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење
Slike Појас за рачиња за мирно спиење

Појас за рачиња за мирно спиење

WENICE
1.190ДЕН

Боја:Розева

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Ременот за превиткување ги одржува рацете на вашето новороденче стабилни и смирени во природен рефлекс на шок (хипничко грчење) додека спие.
Дизајниран со внатрешна лента за стомак што го спречува производот да се лизга нагоре преку лицето на бебето
Дизајнот без нозе ви овозможува да менувате пелени додека бебето е повиено.
Меките перници и надворешната лента ги зацврстуваат рацете на бебето настрана.
Совршен за секоја клима.

Како да се користи:
Најпрво поставете ја лентата за повивање на рамна површина. Потоа ставете го бебето во центарот помеѓу двете перници со горниот дел од внатрешната лента усогласена со пазувите на бебето. Поставете ги внатрешните ремени над градите на бебето (прицврстени, но не тесни). -Внатрешната лента оди под пазувите на бебето за да спречи лизгање нагоре преку лицето на бебето!

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не продолжувајте да го користите овој производ штом новороденчето ќе може самостојно да се превртува.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
2CQHTTCFPN

EAN /   код

EAN /   код
AN2JTQSP2Q
1.190ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ременот за превиткување ги одржува рацете на вашето новороденче стабилни и смирени во природен рефлекс на шок (хипничко грчење) додека спие.
Дизајниран со внатрешна лента за стомак што го спречува производот да се лизга нагоре преку лицето на бебето
Дизајнот без нозе ви овозможува да менувате пелени додека бебето е повиено.
Меките перници и надворешната лента ги зацврстуваат рацете на бебето настрана.
Совршен за секоја клима.

Како да се користи:
Најпрво поставете ја лентата за повивање на рамна површина. Потоа ставете го бебето во центарот помеѓу двете перници со горниот дел од внатрешната лента усогласена со пазувите на бебето. Поставете ги внатрешните ремени над градите на бебето (прицврстени, но не тесни). -Внатрешната лента оди под пазувите на бебето за да спречи лизгање нагоре преку лицето на бебето!

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Не продолжувајте да го користите овој производ штом новороденчето ќе може самостојно да се превртува.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
2CQHTTCFPN

EAN /   код

EAN /   код
AN2JTQSP2Q
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.