Slike ПРИРОДНО БОГАТСТВО-NW Магнезиум 375 mg директни кесички A20
Slike ПРИРОДНО БОГАТСТВО-NW Магнезиум 375 mg директни кесички A20
Slike ПРИРОДНО БОГАТСТВО-NW Магнезиум 375 mg директни кесички A20
Slike ПРИРОДНО БОГАТСТВО-NW Магнезиум 375 mg директни кесички A20
Slike ПРИРОДНО БОГАТСТВО-NW Магнезиум 375 mg директни кесички A20
Slike ПРИРОДНО БОГАТСТВО-NW Магнезиум 375 mg директни кесички A20
Slike ПРИРОДНО БОГАТСТВО-NW Магнезиум 375 mg директни кесички A20
Slike ПРИРОДНО БОГАТСТВО-NW Магнезиум 375 mg директни кесички A20

ПРИРОДНО БОГАТСТВО-NW Магнезиум 375 mg директни кесички A20

Anni Farm
300ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Диететски производ - додаток на исхрана во форма на гранули за растворање во устата со освежителен вкус, со природни ароми на портокал и лимон. Магнезиумот придонесува за нормална мускулна функција и баланс на електролити.
Витамините Б2, Б3, Б6 и Б12 придонесуваат за нормално функционирање на нервниот систем и за намалување на заморот и исцрпеноста.

Спецификации

Бренд
NATURAL WEALTH-NW

Карактеристики

Квантитет
20 кесички
Состојки
Една кесичка содржи: Количина, %NRV Магнезиум (магнезиум оксид) 375 mg, 100 Витамин Ц (L-аскорбинска киселина) 80 mg, 100 Ниацин (никотинамид), 16 mg, 100 Пантотенска киселина (калциум-Д-пантотенат) 6 mg, 100 Витамин Б2 (рибофлавин-5'-фосфат) 1,4 mg, 100 Витамин Б6 (пиридоксин хидрохлорид) 1,4 mg, 100 Витамин Б1 (тиамин хидрохлорид) 1,1 mg, 100 Фолна киселина 200 μg, 100 Биотин (Д-биотин) 50 µg, 100 Витамин Б12 (цијанокобаламин) 2,5 μg, 100
Како да се користи
Една кесичка на ден. Нанесете ја содржината на кесичката директно во устата, оставете ја да се раствори во устата и проголтајте.
Минимална возраст
18
Е наменето за
Против замор и исцрпеност

Ананас ID

Шифра на производот
510NUHQ73Z

EAN /   код

EAN /   код
3859892728670
300ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Диететски производ - додаток на исхрана во форма на гранули за растворање во устата со освежителен вкус, со природни ароми на портокал и лимон. Магнезиумот придонесува за нормална мускулна функција и баланс на електролити.
Витамините Б2, Б3, Б6 и Б12 придонесуваат за нормално функционирање на нервниот систем и за намалување на заморот и исцрпеноста.

Спецификации

Бренд
NATURAL WEALTH-NW

Карактеристики

Квантитет
20 кесички
Состојки
Една кесичка содржи: Количина, %NRV Магнезиум (магнезиум оксид) 375 mg, 100 Витамин Ц (L-аскорбинска киселина) 80 mg, 100 Ниацин (никотинамид), 16 mg, 100 Пантотенска киселина (калциум-Д-пантотенат) 6 mg, 100 Витамин Б2 (рибофлавин-5'-фосфат) 1,4 mg, 100 Витамин Б6 (пиридоксин хидрохлорид) 1,4 mg, 100 Витамин Б1 (тиамин хидрохлорид) 1,1 mg, 100 Фолна киселина 200 μg, 100 Биотин (Д-биотин) 50 µg, 100 Витамин Б12 (цијанокобаламин) 2,5 μg, 100
Како да се користи
Една кесичка на ден. Нанесете ја содржината на кесичката директно во устата, оставете ја да се раствори во устата и проголтајте.
Минимална возраст
18
Е наменето за
Против замор и исцрпеност

Ананас ID

Шифра на производот
510NUHQ73Z

EAN /   код

EAN /   код
3859892728670

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.