Slike PROCUT Дијамантска круна за мелница 25мм
Slike PROCUT Дијамантска круна за мелница 25мм
Slike PROCUT Дијамантска круна за мелница 25мм
Slike PROCUT Дијамантска круна за мелница 25мм
Slike PROCUT Дијамантска круна за мелница 25мм
Slike PROCUT Дијамантска круна за мелница 25мм
Slike PROCUT Дијамантска круна за мелница 25мм
Slike PROCUT Дијамантска круна за мелница 25мм
Slike PROCUT Дијамантска круна за мелница 25мм
Slike PROCUT Дијамантска круна за мелница 25мм
Slike PROCUT Дијамантска круна за мелница 25мм
Slike PROCUT Дијамантска круна за мелница 25мм

PROCUT Дијамантска круна за мелница 25мм

БЕОРОЛ МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ
1.700ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Професионална дијамантска круна за суво дупчење со дијаметар од 25мм, за брусници со конец М14.

Карактеристики:
• Врвот на дијамантската круна е направен од висококвалитетни дијаманти со вакуум лемење
• Погоден за дупчење исклучително тврда керамика, камен, мермер, гранит и други многу тврди материјали
• Странични отвори за лесно отстранување на избушениот материјал
• Долг работен век и издржливост
• Користете без ладење
• Максимален број на вртежи/мин.: 11.000

Спецификации

Бренд
PROCUT

Технички детали

Боја на производот
Црвена

Изведба

Опсег на брзина на центрифугирање
11000.0

Тежина

Ширина
25 mm
Длабочина
25 mm

Ананас ID

Шифра на производот
BJCDZ13WHM

EAN /   код

EAN /   код
8605043407742
1.700ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Професионална дијамантска круна за суво дупчење со дијаметар од 25мм, за брусници со конец М14.

Карактеристики:
• Врвот на дијамантската круна е направен од висококвалитетни дијаманти со вакуум лемење
• Погоден за дупчење исклучително тврда керамика, камен, мермер, гранит и други многу тврди материјали
• Странични отвори за лесно отстранување на избушениот материјал
• Долг работен век и издржливост
• Користете без ладење
• Максимален број на вртежи/мин.: 11.000

Спецификации

Бренд
PROCUT

Технички детали

Боја на производот
Црвена

Изведба

Опсег на брзина на центрифугирање
11000.0

Тежина

Ширина
25 mm
Длабочина
25 mm

Ананас ID

Шифра на производот
BJCDZ13WHM

EAN /   код

EAN /   код
8605043407742
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.