Slike Прстени за салфети
Ново
Slike Прстени за салфети
Ново

Прстени за салфети

Living Inn Skopje
890ДЕН

Боја:Златна

Информации за испорака

Опис на производот

Декоративни прстени за салфети, за декорирање на вашата богата трпеза
6 парчиња

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
MIWI9OPWES

EAN /   код

EAN /   код
AN7UJE8P2M
890ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Декоративни прстени за салфети, за декорирање на вашата богата трпеза
6 парчиња

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
MIWI9OPWES

EAN /   код

EAN /   код
AN7UJE8P2M
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.