Selected image for PUMA Патики cilia mode

PUMA Патики cilia mode

D Sport
4.099 ДЕНЗаштеда 615 ДЕН
3.484ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

PUMA Патики cilia mode

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Лето
Големина
6.5

Ананас ID

Шифра на производот
3K1WPL77TC

EAN /   код

EAN /   код
4062451650377
4.099 ДЕНЗаштеда 615 ДЕН
3.484ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

PUMA Патики cilia mode

Спецификации

Бренд
PUMA

Тежина и димензии

Тежина
0.85 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Лето
Големина
6.5

Ананас ID

Шифра на производот
3K1WPL77TC

EAN /   код

EAN /   код
4062451650377
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.