Selected image for PYUNKANG YUL Calming Moisture Barrier Cream ( Крема ) 50ml

PYUNKANG YUL Calming Moisture Barrier Cream ( Крема ) 50ml

Elloxy
950ДЕН

Опис на производот

Опис:

Pyunkang yul Calming Moisture Barrier Cream е хидратантна крема што ја навлажнува чувствителната и иритирана кожа, правејќи ја смирена и еластична. Содржи со екстракти за смирување на кожата добиени од centella asiatica, чајно дрво и honeysuckle. Збогатен е со церамид за зајакнување на бариерата на кожата за здрав изглед на лицето.

Пакување: 50ml

Начин на употреба

Користете го како последен чекор на рутината за нега на кожата. Нежно масирајте за подобро да се апсорбира.

Спецификации

Бренд
PYUNKANG YUL

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
AWJT5XPTIZ

EAN /   код

EAN /   код
ANZLMO2MO5
950ДЕН

Опис на производот

Опис:

Pyunkang yul Calming Moisture Barrier Cream е хидратантна крема што ја навлажнува чувствителната и иритирана кожа, правејќи ја смирена и еластична. Содржи со екстракти за смирување на кожата добиени од centella asiatica, чајно дрво и honeysuckle. Збогатен е со церамид за зајакнување на бариерата на кожата за здрав изглед на лицето.

Пакување: 50ml

Начин на употреба

Користете го како последен чекор на рутината за нега на кожата. Нежно масирајте за подобро да се апсорбира.

Спецификации

Бренд
PYUNKANG YUL

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
AWJT5XPTIZ

EAN /   код

EAN /   код
ANZLMO2MO5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.