Slike RED STAR Машка маичка со кратки ракави црна
Slike RED STAR Машка маичка со кратки ракави црна
Slike RED STAR Машка маичка со кратки ракави црна
Slike RED STAR Машка маичка со кратки ракави црна
Slike RED STAR Машка маичка со кратки ракави црна
Slike RED STAR Машка маичка со кратки ракави црна
Slike RED STAR Машка маичка со кратки ракави црна
Slike RED STAR Машка маичка со кратки ракави црна

RED STAR Машка маичка со кратки ракави црна

Sara Fashion
330ДЕН

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

RED STAR Машка маичка со кратки ракави црна

Спецификации

Бренд
Red Star

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
XL

Материјал

Материјал
Памук
Име на опис на материјалот
памук 100%

Ананас ID

Шифра на производот
1LNV0VTSTA

EAN /   код

EAN /   код
5310231002717
330ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

RED STAR Машка маичка со кратки ракави црна

Спецификации

Бренд
Red Star

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
XL

Материјал

Материјал
Памук
Име на опис на материјалот
памук 100%

Ананас ID

Шифра на производот
1LNV0VTSTA

EAN /   код

EAN /   код
5310231002717
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.