Slike ROWENTA Сет за виткање коса CF 4231 црна
Slike ROWENTA Сет за виткање коса CF 4231 црна

ROWENTA Сет за виткање коса CF 4231 црна

Нептун
3.909ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Rowenta Infinite Looks Multistyler е дизајниран за безброј стилови, со можности за стајлинг 14-во-1 на секој начин - од лелеави кадрици до гламурозни нагоре. Откријте го апаратот кој е лесен за употреба кој служи како пегла за коса, четка, виткање, фигаро и друго, со керамичка облога за брилијантен сјај и бројни практични карактеристики.

Карактеристики:
• Тип: Сет за стилизирање на коса
• Тип на плоча: Керамика
• Облога: керамика
• Функции: мултифункционален стајлер
• Тип на влакна: синтетички
• Мулти дијаметар
• Форма: конусна
• Ергономски и ја штити косата
• Ладен врв
• Ергономија/Удобен за користење
• Чанта
• Индикатор за греење
• Кука за закачување
• Работен напон: 110-240 V
• Подвижност на кабел: 360°C
• Тип на приклучок: Европски
• Поправка
• Извртување
• Лабави локни и бранови

Спецификации

Бренд
Rowenta

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
E7M056EYQG

EAN /   код

EAN /   код
3121040081860
3.909ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Rowenta Infinite Looks Multistyler е дизајниран за безброј стилови, со можности за стајлинг 14-во-1 на секој начин - од лелеави кадрици до гламурозни нагоре. Откријте го апаратот кој е лесен за употреба кој служи како пегла за коса, четка, виткање, фигаро и друго, со керамичка облога за брилијантен сјај и бројни практични карактеристики.

Карактеристики:
• Тип: Сет за стилизирање на коса
• Тип на плоча: Керамика
• Облога: керамика
• Функции: мултифункционален стајлер
• Тип на влакна: синтетички
• Мулти дијаметар
• Форма: конусна
• Ергономски и ја штити косата
• Ладен врв
• Ергономија/Удобен за користење
• Чанта
• Индикатор за греење
• Кука за закачување
• Работен напон: 110-240 V
• Подвижност на кабел: 360°C
• Тип на приклучок: Европски
• Поправка
• Извртување
• Лабави локни и бранови

Спецификации

Бренд
Rowenta

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Вградени екрани
Не
Ергономска рачка
Не
Може да се монтира на ѕид
Не

Ананас ID

Шифра на производот
E7M056EYQG

EAN /   код

EAN /   код
3121040081860

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.