Slike SALUS Alpenkraft сируп 250ml
Slike SALUS Alpenkraft сируп 250ml

SALUS Alpenkraft сируп 250ml

Anni Farm
670ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Органски сируп кој содржи екстракти и дестилати од многу полезни растенија,како и мед од чист екстракт.Растенијата што се во составот на Алпенкрафт дејствуваат на ублажување на симптомите кај бронхит,грип,настинка, ХОБ и астма.Благопријатно делува кај ларингит,сува и влажна кашлица како и кај пушачите.За грло и бронхии. За деца над 6 години и возрасни.Без алкохол,конзерванси,вештачки бои,без глутен и засладувачи
Дозирање:
Деца 6 – 12 години: 5 ml, 3 пати на ден.
Возрасни и деца постари од 12 години: 10 ml, 3 пати на ден.
Да се задржи кратко во устата, а потоа да се голтне.
Препорачаните дневни дози не смеат да се пречекорат.

Спецификации

Бренд
SALUS

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
1T8MURZQQQ

EAN /   код

EAN /   код
4004148047039
670ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Органски сируп кој содржи екстракти и дестилати од многу полезни растенија,како и мед од чист екстракт.Растенијата што се во составот на Алпенкрафт дејствуваат на ублажување на симптомите кај бронхит,грип,настинка, ХОБ и астма.Благопријатно делува кај ларингит,сува и влажна кашлица како и кај пушачите.За грло и бронхии. За деца над 6 години и возрасни.Без алкохол,конзерванси,вештачки бои,без глутен и засладувачи
Дозирање:
Деца 6 – 12 години: 5 ml, 3 пати на ден.
Возрасни и деца постари од 12 години: 10 ml, 3 пати на ден.
Да се задржи кратко во устата, а потоа да се голтне.
Препорачаните дневни дози не смеат да се пречекорат.

Спецификации

Бренд
SALUS

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
1T8MURZQQQ

EAN /   код

EAN /   код
4004148047039
Понуди од други продавачи за истиот производ
SALUS Alpenkraft сируп 250ml
SALUS Alpenkraft сируп 250ml
670ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
SALUS Alpenkraft сируп 250ml
SALUS Alpenkraft сируп 250ml
670ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.