Slike SAMSUNG Аспиратор NK24M1030IS/UR
Slike SAMSUNG Аспиратор NK24M1030IS/UR
Slike SAMSUNG Аспиратор NK24M1030IS/UR
Slike SAMSUNG Аспиратор NK24M1030IS/UR
Slike SAMSUNG Аспиратор NK24M1030IS/UR
Slike SAMSUNG Аспиратор NK24M1030IS/UR
Slike SAMSUNG Аспиратор NK24M1030IS/UR
Slike SAMSUNG Аспиратор NK24M1030IS/UR

SAMSUNG Аспиратор NK24M1030IS/UR

Нептун
9.999 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
8.999ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 13/12/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Вграден вентилатор за извлекување Samsung NK24M1030IS/UR

 • Производител: Samsung
 • Модел: NK24M1030IS/UR
 • Тип: Вграден
 • Боја: Inox
 • Проток на воздух во m3/h: 190 - 390
 • Ширина: 60 ​​см
 • Ниво на бучава: до 70 dBA
 • Програми: 3 брзини
 • Димензии (Ш-В-Д): 600 x 180 x 280 mm

Спецификации

Бренд
Samsung

Технички детали

Боја на производот
Сива
Број на мотори
1
Ниво на бучава
71 dB
Број на брзини
3
Земја на потекло
Јужна Кореја

Димензии

Длабочина
28 cm
Висина
18 cm

Ананас ID

Шифра на производот
VKP05YVRSV

EAN /   код

EAN /   код
8806088911175
9.999 ДЕНЗаштеда 1.000 ДЕН
8.999ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 13/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Вграден вентилатор за извлекување Samsung NK24M1030IS/UR

 • Производител: Samsung
 • Модел: NK24M1030IS/UR
 • Тип: Вграден
 • Боја: Inox
 • Проток на воздух во m3/h: 190 - 390
 • Ширина: 60 ​​см
 • Ниво на бучава: до 70 dBA
 • Програми: 3 брзини
 • Димензии (Ш-В-Д): 600 x 180 x 280 mm

Спецификации

Бренд
Samsung

Технички детали

Боја на производот
Сива
Број на мотори
1
Ниво на бучава
71 dB
Број на брзини
3
Земја на потекло
Јужна Кореја

Димензии

Длабочина
28 cm
Висина
18 cm

Ананас ID

Шифра на производот
VKP05YVRSV

EAN /   код

EAN /   код
8806088911175

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.