Slike SAMSUNG Вграден панел CTR464EB01/XEO
Slike SAMSUNG Вграден панел CTR464EB01/XEO
Slike SAMSUNG Вграден панел CTR464EB01/XEO
Slike SAMSUNG Вграден панел CTR464EB01/XEO
Slike SAMSUNG Вграден панел CTR464EB01/XEO
Slike SAMSUNG Вграден панел CTR464EB01/XEO
Slike SAMSUNG Вграден панел CTR464EB01/XEO
Slike SAMSUNG Вграден панел CTR464EB01/XEO

SAMSUNG Вграден панел CTR464EB01/XEO

Нептун
18.999 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
16.999ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Вид на рингла: Стакло-керамичко
Плочи/зони за готвење:
Грејни елементи (керамички): 4
Единечна (145mm, 1,2kw) x 2
Единечна (180mm, 1,8kw) x 2
Тип: Независен
Боја: Црна
Безбедносни системи:
Безбедносно исклучување,
Заштитна брава за деца
Начин на управување:
Контрола на сензорот (допир)
Функции и карактеристики:
Индикатор за преостаната топлина,
LED екран,
Контрола на моќноста
Тежина: 7,5 kg
Ширина: 56 см
Димензии (ШxВxД): 57,5 ​​x 5,2 x 50,5 cm
Вградени димензии: 56 x 49 cm

Спецификации

Бренд
Samsung

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
Поддржувачки материјал за тавата: Стаклена керамика; Број на рингли / грејни зони [зона(и)]: 4; Ширина на плочата за готвење: 560мм;

Тежина

Ширина
575 mm
Длабочина
505 mm
Висина
52 mm
Тежина
7.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
DFP05IFB8L

EAN /   код

EAN /   код
8808993578207
18.999 ДЕНЗаштеда 2.000 ДЕН
16.999ДЕН
Понудата важи од 28/11/2023 до 04/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Вид на рингла: Стакло-керамичко
Плочи/зони за готвење:
Грејни елементи (керамички): 4
Единечна (145mm, 1,2kw) x 2
Единечна (180mm, 1,8kw) x 2
Тип: Независен
Боја: Црна
Безбедносни системи:
Безбедносно исклучување,
Заштитна брава за деца
Начин на управување:
Контрола на сензорот (допир)
Функции и карактеристики:
Индикатор за преостаната топлина,
LED екран,
Контрола на моќноста
Тежина: 7,5 kg
Ширина: 56 см
Димензии (ШxВxД): 57,5 ​​x 5,2 x 50,5 cm
Вградени димензии: 56 x 49 cm

Спецификации

Бренд
Samsung

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Други карактеристики
Поддржувачки материјал за тавата: Стаклена керамика; Број на рингли / грејни зони [зона(и)]: 4; Ширина на плочата за готвење: 560мм;

Тежина

Ширина
575 mm
Длабочина
505 mm
Висина
52 mm
Тежина
7.5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
DFP05IFB8L

EAN /   код

EAN /   код
8808993578207

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.