Selected image for SANDOZ Линекс форте

SANDOZ Линекс форте

325ДЕН

Опис на производот

Линекс Форте е пробиотик што значи дека содржи микроорганизми кои во соодветни количини се корисни за здравјето.
Линекс Форте содржи два вида на лиофилизирани млечно-киселински бактерии (Lactobacillus acidophilus,CHR.HANSENLA-5TMи Bifidobacterium animalis subsp.Lactis,CHR.HANSEN BB-12TM),кои се вклучени во воспоставувањето и одржувањето на рамнотежата и функцијата на цревната микрофлора.

Спецификации

Бренд
SANDOZ

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Ананас ID

Шифра на производот
74W3KF790S

EAN /   код

EAN /   код
3838957047185
325ДЕН

Опис на производот

Линекс Форте е пробиотик што значи дека содржи микроорганизми кои во соодветни количини се корисни за здравјето.
Линекс Форте содржи два вида на лиофилизирани млечно-киселински бактерии (Lactobacillus acidophilus,CHR.HANSENLA-5TMи Bifidobacterium animalis subsp.Lactis,CHR.HANSEN BB-12TM),кои се вклучени во воспоставувањето и одржувањето на рамнотежата и функцијата на цревната микрофлора.

Спецификации

Бренд
SANDOZ

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Ананас ID

Шифра на производот
74W3KF790S

EAN /   код

EAN /   код
3838957047185
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.