Selected image for SANDOZ Линекс комплекс капсули

SANDOZ Линекс комплекс капсули

277ДЕН

Опис на производот

Линекс Комплекс содржи живи лиофилизирани пробиотски бактерии од родот Lactobacillus. Lactobacillus rhamnosus GG која се содржи во Линекс Комплекс е најпроучена пробиотска бактерија и претставува добро познат пробиотски сој кој ја обновува и одржува интестиналната микробиолошка рамнотежа кај возрасни и деца.
Линекс Комплекс исто така содржи и внимателно одбрани витамини: B1 (тиамин), B2 (рибофлавин), B6 (пиридоксин) и минералцинк, кои имаат корисни ефекти врз здравјето.

Спецификации

Бренд
SANDOZ

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Ананас ID

Шифра на производот
X4V3K5ORLX

EAN /   код

EAN /   код
3838957026289
277ДЕН

Опис на производот

Линекс Комплекс содржи живи лиофилизирани пробиотски бактерии од родот Lactobacillus. Lactobacillus rhamnosus GG која се содржи во Линекс Комплекс е најпроучена пробиотска бактерија и претставува добро познат пробиотски сој кој ја обновува и одржува интестиналната микробиолошка рамнотежа кај возрасни и деца.
Линекс Комплекс исто така содржи и внимателно одбрани витамини: B1 (тиамин), B2 (рибофлавин), B6 (пиридоксин) и минералцинк, кои имаат корисни ефекти врз здравјето.

Спецификации

Бренд
SANDOZ

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Ананас ID

Шифра на производот
X4V3K5ORLX

EAN /   код

EAN /   код
3838957026289
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.