0 thumbnail image for SAVA Гума Летна 195/65R15 91H INTENSA HP2 INTENSA HP 2
1 thumbnail image for SAVA Гума Летна 195/65R15 91H INTENSA HP2 INTENSA HP 2
Selected image for SAVA Гума Летна 195/65R15 91H INTENSA HP2 INTENSA HP 2
Selected image for SAVA Гума Летна 195/65R15 91H INTENSA HP2 INTENSA HP 2

SAVA Гума Летна 195/65R15 91H INTENSA HP2 INTENSA HP 2

AНАНАС ШОП
4.540 ДЕНЗаштеда 1.210 ДЕН
3.330ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

SAVA Гума Летна 195/65R15 91H INTENSA HP2 INTENSA HP 2
• Димензија : 195/65R15
• Тежински Индекс : 91
• Пречник : 15
• Волумен ( dm3) : 78.49
• Тип на возило : Патничко

Спецификации

Бренд
Sava

Тежина и димензии

Тежина
9.58 kg

Карактеристики

Дијаметар (царски)
R15
Ширина на гумата
195
висина на гумата
65

Ананас ID

Шифра на производот
T15DQ5LKVY

EAN /   код

EAN /   код
5452000683038
4.540 ДЕНЗаштеда 1.210 ДЕН
3.330ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

SAVA Гума Летна 195/65R15 91H INTENSA HP2 INTENSA HP 2
• Димензија : 195/65R15
• Тежински Индекс : 91
• Пречник : 15
• Волумен ( dm3) : 78.49
• Тип на возило : Патничко

Спецификации

Бренд
Sava

Тежина и димензии

Тежина
9.58 kg

Карактеристики

Дијаметар (царски)
R15
Ширина на гумата
195
висина на гумата
65

Ананас ID

Шифра на производот
T15DQ5LKVY

EAN /   код

EAN /   код
5452000683038
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.