0 thumbnail image for SAVA Гума Летна 235/45R17 97Y INTENSA UHP 2 XL FP INTENSA UHP 2 XL  FP
1 thumbnail image for SAVA Гума Летна 235/45R17 97Y INTENSA UHP 2 XL FP INTENSA UHP 2 XL  FP
Selected image for SAVA Гума Летна 235/45R17 97Y INTENSA UHP 2 XL FP INTENSA UHP 2 XL  FP
Selected image for SAVA Гума Летна 235/45R17 97Y INTENSA UHP 2 XL FP INTENSA UHP 2 XL  FP

SAVA Гума Летна 235/45R17 97Y INTENSA UHP 2 XL FP INTENSA UHP 2 XL FP

AНАНАС ШОП
7.120 ДЕНЗаштеда 2.440 ДЕН
4.680ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

SAVA Гума Летна 235/45R17 97Y INTENSA UHP 2 XL FP INTENSA UHP 2 XL FP
• Димензија : 235/45R17
• Тежински Индекс : 97
• Пречник : 17
• Волумен ( dm3) : 97.24
• Тип на возило : Патничко

Спецификации

Бренд
Sava

Тежина и димензии

Тежина
9.58 kg

Карактеристики

Дијаметар (царски)
R17
Ширина на гумата
235
висина на гумата
45

Ананас ID

Шифра на производот
2X3DQE4AW7

EAN /   код

EAN /   код
5452000837202
7.120 ДЕНЗаштеда 2.440 ДЕН
4.680ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

SAVA Гума Летна 235/45R17 97Y INTENSA UHP 2 XL FP INTENSA UHP 2 XL FP
• Димензија : 235/45R17
• Тежински Индекс : 97
• Пречник : 17
• Волумен ( dm3) : 97.24
• Тип на возило : Патничко

Спецификации

Бренд
Sava

Тежина и димензии

Тежина
9.58 kg

Карактеристики

Дијаметар (царски)
R17
Ширина на гумата
235
висина на гумата
45

Ананас ID

Шифра на производот
2X3DQE4AW7

EAN /   код

EAN /   код
5452000837202
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.