0 thumbnail image for SAVA Гума Летна 235/65R17 108V INTENSA SUV 2 XL FP INTENSA SUV 2 XL  FP
1 thumbnail image for SAVA Гума Летна 235/65R17 108V INTENSA SUV 2 XL FP INTENSA SUV 2 XL  FP
Selected image for SAVA Гума Летна 235/65R17 108V INTENSA SUV 2 XL FP INTENSA SUV 2 XL  FP
Selected image for SAVA Гума Летна 235/65R17 108V INTENSA SUV 2 XL FP INTENSA SUV 2 XL  FP

SAVA Гума Летна 235/65R17 108V INTENSA SUV 2 XL FP INTENSA SUV 2 XL FP

AНАНАС ШОП
8.910 ДЕНЗаштеда 3.340 ДЕН
5.570ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

SAVA Гума Летна 235/65R17 108V INTENSA SUV 2 XL FP INTENSA SUV 2 XL FP
• Димензија : 235/65R17
• Тежински Индекс : 108
• Пречник : 17
• Волумен ( dm3) : 127.74
• Тип на возило : 4x4

Спецификации

Бренд
Sava

Тежина и димензии

Тежина
9.58 kg

Карактеристики

Дијаметар (царски)
R17
Ширина на гумата
235
висина на гумата
65

Ананас ID

Шифра на производот
PP4DQ4DUZX

EAN /   код

EAN /   код
5452000493705
8.910 ДЕНЗаштеда 3.340 ДЕН
5.570ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

SAVA Гума Летна 235/65R17 108V INTENSA SUV 2 XL FP INTENSA SUV 2 XL FP
• Димензија : 235/65R17
• Тежински Индекс : 108
• Пречник : 17
• Волумен ( dm3) : 127.74
• Тип на возило : 4x4

Спецификации

Бренд
Sava

Тежина и димензии

Тежина
9.58 kg

Карактеристики

Дијаметар (царски)
R17
Ширина на гумата
235
висина на гумата
65

Ананас ID

Шифра на производот
PP4DQ4DUZX

EAN /   код

EAN /   код
5452000493705
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.