Selected image for SAVA Летна гума 205/55R16 91H INTENSA HP2

SAVA Летна гума 205/55R16 91H INTENSA HP2

AНАНАС ШОП
4.300 ДЕНЗаштеда 750 ДЕН
3.550ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Карактеристики:

 • Летна гума
 • Висина: 55
 • Ширина: 205
 • Дијаметар: R16
 • Индекс на брзина: H
 • Тежински индекс: 91
 • Земја на потекло: Словенија

Спецификации

Бренд
Sava

Тежина и димензии

Тежина
10 kg

Карактеристики

висина на гумата
55
Ширина на гумата
205
Дијаметар (царски)
R16

Ананас ID

Шифра на производот
R8E2O9F1RD

EAN /   код

EAN /   код
ANIX5QN0WE
4.300 ДЕНЗаштеда 750 ДЕН
3.550ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Карактеристики:

 • Летна гума
 • Висина: 55
 • Ширина: 205
 • Дијаметар: R16
 • Индекс на брзина: H
 • Тежински индекс: 91
 • Земја на потекло: Словенија

Спецификации

Бренд
Sava

Тежина и димензии

Тежина
10 kg

Карактеристики

висина на гумата
55
Ширина на гумата
205
Дијаметар (царски)
R16

Ананас ID

Шифра на производот
R8E2O9F1RD

EAN /   код

EAN /   код
ANIX5QN0WE
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.