Selected image for SELECT Топка futsal master fifa

SELECT Топка futsal master fifa

D Sport
3.399ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Топка futsal master fifa

Спецификации

Бренд
SELECT

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
83GB0LYT4Q

EAN /   код

EAN /   код
5703543298358
3.399ДЕН

Опис на производот

Топка futsal master fifa

Спецификации

Бренд
SELECT

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
83GB0LYT4Q

EAN /   код

EAN /   код
5703543298358
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.