Selected image for SF Машки шорцеви за капење

SF Машки шорцеви за капење

Sara Fashion
790ДЕН

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

SF машки шорцеви за капење

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Машки
Големина
5-6
Материјал
Полиестер

Ананас ID

Шифра на производот
VPU0MPX13F

EAN /   код

EAN /   код
5310309501821
790ДЕН

Опис на производот

SF машки шорцеви за капење

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Машки
Големина
5-6
Материјал
Полиестер

Ананас ID

Шифра на производот
VPU0MPX13F

EAN /   код

EAN /   код
5310309501821
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.