Slike SF Женска маичка 1121 бела
Slike SF Женска маичка 1121 бела
Slike SF Женска маичка 1121 бела
Slike SF Женска маичка 1121 бела
Slike SF Женска маичка 1121 бела
Slike SF Женска маичка 1121 бела
Slike SF Женска маичка 1121 бела
Slike SF Женска маичка 1121 бела

SF Женска маичка 1121 бела

Sara Fashion
330ДЕН

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женска маичка 1121 бела

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Земја на потекло
Турција
Големина
M

Материјал

Материјал
Полиестер
Име на опис на материјалот
Памук 95%, Еластан 5%

Ананас ID

Шифра на производот
VF4V0IGQPC

EAN /   код

EAN /   код
5310309349362
330ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женска маичка 1121 бела

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Земја на потекло
Турција
Големина
M

Материјал

Материјал
Полиестер
Име на опис на материјалот
Памук 95%, Еластан 5%

Ананас ID

Шифра на производот
VF4V0IGQPC

EAN /   код

EAN /   код
5310309349362

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.