Slike SF Женски боди T. Ремен 1002 бело
Slike SF Женски боди T. Ремен 1002 бело

SF Женски боди T. Ремен 1002 бело

Sara Fashion
370ДЕН

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски боди T. Ремен 1002 бело

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Земја на потекло
Турција
Големина
Л

Материјал

Материјал
Полиестер
Име на опис на материјалот
Памук 95%, Еластан 5%

Ананас ID

Шифра на производот
LUNV0T3SHO

EAN /   код

EAN /   код
5310231004759
370ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

SF Женски боди T. Ремен 1002 бело

Спецификации

Бренд
SF

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Земја на потекло
Турција
Големина
Л

Материјал

Материјал
Полиестер
Име на опис на материјалот
Памук 95%, Еластан 5%

Ананас ID

Шифра на производот
LUNV0T3SHO

EAN /   код

EAN /   код
5310231004759

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.