Selected image for SHOT Ампули против опаѓање на коса ERGOVIT 10 x 10 мл.

SHOT Ампули против опаѓање на коса ERGOVIT 10 x 10 мл.

Premium Professional
990ДЕН

Опис на производот

Ампулите за коса против опаѓање од Ergovit се најдобрио извор за обновување на вашата коса и спречување на опаѓањето на косата.
Изработени се од цпецијална формула која го јакне коренот на влакното и нудата интензивна нега на ксоата со добро и темно потхранување на влакното.
Со редовна употреба, ќе забележите зголемување во густината на косата.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.26 kg

Ананас ID

Шифра на производот
F1TXOMHYB8

EAN /   код

EAN /   код
8031246009733
990ДЕН

Опис на производот

Ампулите за коса против опаѓање од Ergovit се најдобрио извор за обновување на вашата коса и спречување на опаѓањето на косата.
Изработени се од цпецијална формула која го јакне коренот на влакното и нудата интензивна нега на ксоата со добро и темно потхранување на влакното.
Со редовна употреба, ќе забележите зголемување во густината на косата.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.26 kg

Ананас ID

Шифра на производот
F1TXOMHYB8

EAN /   код

EAN /   код
8031246009733
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.