Slike SHOT Ампули против првут  NORMALAZING 10 x 10 мл.
Ново
Slike SHOT Ампули против првут  NORMALAZING 10 x 10 мл.
Ново

SHOT Ампули против првут NORMALAZING 10 x 10 мл.

Premium Professional
990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ампули за коса за нормализирање на косата. Овие ампули помагаат во нормализирање на косата, намалувајќи го првутот и мрсната коса.
Креирани се за сите они кои веке се соочуват со проблемите како првут или мрсна коса.
Со својата одлична формула, прави темелно чистење на влакното, го чисти скалпот и ја остава косата здрава и свежа.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
FESXOWUDX0

EAN /   код

EAN /   код
8031246009740
990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ампули за коса за нормализирање на косата. Овие ампули помагаат во нормализирање на косата, намалувајќи го првутот и мрсната коса.
Креирани се за сите они кои веке се соочуват со проблемите како првут или мрсна коса.
Со својата одлична формула, прави темелно чистење на влакното, го чисти скалпот и ја остава косата здрава и свежа.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
FESXOWUDX0

EAN /   код

EAN /   код
8031246009740

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.