Slike SHOT Шампон против опаѓање на коса ERGOVIT 1000 мл.
Ново
Slike SHOT Шампон против опаѓање на коса ERGOVIT 1000 мл.
Ново

SHOT Шампон против опаѓање на коса ERGOVIT 1000 мл.

Premium Professional
900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Шампонот Ерговит е специјално направен со цел да го намали губењето на косата и да ја подобри нејзината состојба.
Неговата уникатна формула е згобатена со активни состојки кои го јакнат кореност и го спречува опаѓањето на ксоата.
Со редовна употреба на овој шампон ќе успеете да ја вратите вашата коса во живот и да ја зголемите нејзината густина.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
MWSXOTEHSU

EAN /   код

EAN /   код
8031246009689
900ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Шампонот Ерговит е специјално направен со цел да го намали губењето на косата и да ја подобри нејзината состојба.
Неговата уникатна формула е згобатена со активни состојки кои го јакнат кореност и го спречува опаѓањето на ксоата.
Со редовна употреба на овој шампон ќе успеете да ја вратите вашата коса во живот и да ја зголемите нејзината густина.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
MWSXOTEHSU

EAN /   код

EAN /   код
8031246009689

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.