Slike SHOT Силиконски капки Арган SOS & Protection 75 мл.
Ново
Slike SHOT Силиконски капки Арган SOS & Protection 75 мл.
Ново

SHOT Силиконски капки Арган SOS & Protection 75 мл.

Premium Professional
800ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Аргнаските SOS & заштитнички капки имаат концентрирана формула со висок потенцијал за реставрација, навлажнувачки, ламинирачки и УВ заштита.
Идеалени за сува и оштетена коса.
Содржат витамини Е, комплекс од масла од арган и ленено семе, кои се докажаа како одличен еликсир за убавина.
Ја враќа косата, го елиминира заплеткувањето, ламинира и го одржува тонот долго време.
Дава апсолутна мекост на косата.
Примена: Нанесете неколку капки на влажна коса, а потоа исплакнете.
Или мала количина (2-3 капки) - на сува коса, без плакнење.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
KISXOM5M4Q

EAN /   код

EAN /   код
8031246014553
800ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Аргнаските SOS & заштитнички капки имаат концентрирана формула со висок потенцијал за реставрација, навлажнувачки, ламинирачки и УВ заштита.
Идеалени за сува и оштетена коса.
Содржат витамини Е, комплекс од масла од арган и ленено семе, кои се докажаа како одличен еликсир за убавина.
Ја враќа косата, го елиминира заплеткувањето, ламинира и го одржува тонот долго време.
Дава апсолутна мекост на косата.
Примена: Нанесете неколку капки на влажна коса, а потоа исплакнете.
Или мала количина (2-3 капки) - на сува коса, без плакнење.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
KISXOM5M4Q

EAN /   код

EAN /   код
8031246014553

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.