Slike SHOT Силиконски капки Рубин 100 мл.
Ново
Slike SHOT Силиконски капки Рубин 100 мл.
Ново

SHOT Силиконски капки Рубин 100 мл.

Premium Professional
800ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Скапоцен течен кристален серум против стареење на косата со својства за регенерација и реструктуирање.
Благодарение на содржината на драгоцени елементи, неколку капки кристали се доволни за да се елиминира разлетувањето и расцепените краеви.
Ја полира, штити и омекнува косата.
Употреба: на сува коса: нанесете неколку капки кристали на должината и врвовите.
На влажна коса: распределете неколку капки по должината и врвовите и продолжете со стилизирање без плакнење.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
WZSXO5B7K4

EAN /   код

EAN /   код
8031246009825
800ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Скапоцен течен кристален серум против стареење на косата со својства за регенерација и реструктуирање.
Благодарение на содржината на драгоцени елементи, неколку капки кристали се доволни за да се елиминира разлетувањето и расцепените краеви.
Ја полира, штити и омекнува косата.
Употреба: на сува коса: нанесете неколку капки кристали на должината и врвовите.
На влажна коса: распределете неколку капки по должината и врвовите и продолжете со стилизирање без плакнење.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
WZSXO5B7K4

EAN /   код

EAN /   код
8031246009825

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.