Selected image for SHOT Силвер шампон за плава коса 1000 мл.

SHOT Силвер шампон за плава коса 1000 мл.

Premium Professional
900ДЕН

Опис на производот

Силвер шампонот од SHOT е совршено решение за одржување на вашата плава коса со убав и природен изглед.
Со специјалната формула против жолтило, овој производ ја одржува вашата коса крстално бело и сјајна.
Направен е со цел да хидрира косата и да ја одржува здрава и витална.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
9QSXOC0VJT

EAN /   код

EAN /   код
8031246008583
900ДЕН

Опис на производот

Силвер шампонот од SHOT е совршено решение за одржување на вашата плава коса со убав и природен изглед.
Со специјалната формула против жолтило, овој производ ја одржува вашата коса крстално бело и сјајна.
Направен е со цел да хидрира косата и да ја одржува здрава и витална.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Ананас ID

Шифра на производот
9QSXOC0VJT

EAN /   код

EAN /   код
8031246008583
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.