Slike SHOT Златни Силиконски капки ORO 100 мл.
Ново
Slike SHOT Златни Силиконски капки ORO 100 мл.
Ново

SHOT Златни Силиконски капки ORO 100 мл.

Premium Professional
800ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Златен серум за заштита на бојата на косата со течни кристали со својства за регенерација и реструктуирање.
Благодарение на содржината на скапоцените состојки, само неколку капки злато се доволни за хидратација, заштита и елиминирање на разлетувањето и расцепените краеви.
На косата и дава нова сјајна, негувана и мека структура.
Употреба: на крајот од стајлингот на сува коса: нанесете неколку капки злато на должината и врвовите.
Пред стилизирање на мокра коса: намачкајте неколку златни капки на должината и врвовите и продолжете со стилизирање без плакнење.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
LYSXO6WH6J

EAN /   код

EAN /   код
8031246009832
800ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Златен серум за заштита на бојата на косата со течни кристали со својства за регенерација и реструктуирање.
Благодарение на содржината на скапоцените состојки, само неколку капки злато се доволни за хидратација, заштита и елиминирање на разлетувањето и расцепените краеви.
На косата и дава нова сјајна, негувана и мека структура.
Употреба: на крајот од стајлингот на сува коса: нанесете неколку капки злато на должината и врвовите.
Пред стилизирање на мокра коса: намачкајте неколку златни капки на должината и врвовите и продолжете со стилизирање без плакнење.

Спецификации

Бренд
SHOT HAIR

Ананас ID

Шифра на производот
LYSXO6WH6J

EAN /   код

EAN /   код
8031246009832

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.