0 thumbnail image for SIGMA Нутри блендер Nutri Fit SM-113
1 thumbnail image for SIGMA Нутри блендер Nutri Fit SM-113
2 thumbnail image for SIGMA Нутри блендер Nutri Fit SM-113
Selected image for SIGMA Нутри блендер Nutri Fit SM-113
Selected image for SIGMA Нутри блендер Nutri Fit SM-113
Selected image for SIGMA Нутри блендер Nutri Fit SM-113

SIGMA Нутри блендер Nutri Fit SM-113

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.700 ДЕНЗаштеда 710 ДЕН
1.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сива

Опис на производот

NUTRI FIT SM-113 Блендер

Уживајте во практичноста и разновидноста со блендерот Sigma Nutri Fit SM-113! Со моќност од 500W, овој моќен уред станува ваш идеален кујнски асистент.

Овој разновиден уред доаѓа со практични функции како што се пулсна функција, заштита од прегревање и нелизгачки стапала за стабилност при работа. Со различни големини и сечила, овој Sigma Nutri Fit Blender станува незаменлив додаток во вашата кујна.

Подгответе смути, пире или мелено месо со леснотија, со дополнителна можност за блендирање во мобилна чаша. Сето тоа со елегантен дизајн и висококвалитетни материјали.

Дајте ѝ ја на вашата кујна потребната моќ со Sigma Nutri Fit SM-113!

Карактеристики:

 • Моќност: 500W
 • Напојување: 220-240V
 • Фрекфенција: 50/60Hz
 • Должина на кабел: 120см.
   

Додатоци:

- сечило за пасирање,
- сечило за мелење,
- капаци (за заштита од пресипување, за задржување свежина) + 2 прстени
-  4 пластични чаши 300мл, 2x500мл (една со рачка) и 700мл
- Заштита од прегревање
- Нелизгачки ногарки


Гаранција: 2 години

Спецификации

Бренд
SIGMA

Тежина и димензии

Тежина
1.91 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Број на парчиња во пакувањето
9

Ананас ID

Шифра на производот
29R567GW0S

EAN /   код

EAN /   код
8605062014372
2.700 ДЕНЗаштеда 710 ДЕН
1.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

NUTRI FIT SM-113 Блендер

Уживајте во практичноста и разновидноста со блендерот Sigma Nutri Fit SM-113! Со моќност од 500W, овој моќен уред станува ваш идеален кујнски асистент.

Овој разновиден уред доаѓа со практични функции како што се пулсна функција, заштита од прегревање и нелизгачки стапала за стабилност при работа. Со различни големини и сечила, овој Sigma Nutri Fit Blender станува незаменлив додаток во вашата кујна.

Подгответе смути, пире или мелено месо со леснотија, со дополнителна можност за блендирање во мобилна чаша. Сето тоа со елегантен дизајн и висококвалитетни материјали.

Дајте ѝ ја на вашата кујна потребната моќ со Sigma Nutri Fit SM-113!

Карактеристики:

 • Моќност: 500W
 • Напојување: 220-240V
 • Фрекфенција: 50/60Hz
 • Должина на кабел: 120см.
   

Додатоци:

- сечило за пасирање,
- сечило за мелење,
- капаци (за заштита од пресипување, за задржување свежина) + 2 прстени
-  4 пластични чаши 300мл, 2x500мл (една со рачка) и 700мл
- Заштита од прегревање
- Нелизгачки ногарки


Гаранција: 2 години

Спецификации

Бренд
SIGMA

Тежина и димензии

Тежина
1.91 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Број на парчиња во пакувањето
9

Ананас ID

Шифра на производот
29R567GW0S

EAN /   код

EAN /   код
8605062014372
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.