Slike SILICON POWER Мемориска картичка Micro SD 64GB
Slike SILICON POWER Мемориска картичка Micro SD 64GB

SILICON POWER Мемориска картичка Micro SD 64GB

АНАНАС ШОП
380 ДЕНЗаштеда 40 ДЕН
340ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Мемориска Картичка SILICON POWER Micro SD
64GBT, F_SDHC UHS-I U1.SR104 Elite Class, W/A

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
GZ8ZOMW9M9

EAN /   код

EAN /   код
AN1OY1O3WN
380 ДЕНЗаштеда 40 ДЕН
340ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Мемориска Картичка SILICON POWER Micro SD
64GBT, F_SDHC UHS-I U1.SR104 Elite Class, W/A

Спецификации

Бренд
Silicon Power

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
GZ8ZOMW9M9

EAN /   код

EAN /   код
AN1OY1O3WN
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.