Selected image for Шише стаклено силикон цуцла , m

Шише стаклено силикон цуцла , m

396ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

• Една големина наменето за бебиња од 0+ месеци.
• Анти количен систем кој спречува голтање на воздух и го намалува ризикот за грчеви.
• Екстра дебел врат на цуцлата која не дозволува капење на бебето во врат при пиење.
• Универзална големина, наменета за бебиња од самото раѓање
• Капаче што спречува истекување на течности

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
H8JFV99SI3

EAN /   код

EAN /   код
AN933VQVCE
396ДЕН

Опис на производот

• Една големина наменето за бебиња од 0+ месеци.
• Анти количен систем кој спречува голтање на воздух и го намалува ризикот за грчеви.
• Екстра дебел врат на цуцлата која не дозволува капење на бебето во врат при пиење.
• Универзална големина, наменета за бебиња од самото раѓање
• Капаче што спречува истекување на течности

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
H8JFV99SI3

EAN /   код

EAN /   код
AN933VQVCE
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.