Selected image for SONAX I PRAXIS Сет за уредување на надворешност на Автомобил
Ново

SONAX I PRAXIS Сет за уредување на надворешност на Автомобил

Ananas direct badge iconбрзо
1.300 ДЕНЗаштеда 150 ДЕН
1.150ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Сет за надворешност:

1.Multi sunger Sonax 428000

Повеќенаменски сунѓер за перење на возилото. Особено абсорбирачки. Со две различни апликативни површини. Сивата страна има помека структура и е направена за генерално перење на возилото. Белата страна има потврда структура и е идеална за отстранување на позакоравените нечистотии и инсекти.

2.Mikrofiber krpa Praxis – 2 kom. crvena 4201

3.Sjaen sampon Sonax – koncentrat 314341

Шампон со конвентрирана моќ на миење за мануелно перење на возилото. Делува брзо и темелно ги отстранува нечистотиите од патот. Соодветен за миење на сите обоени надворешни површини, метал, стакло, пластика, гума како и церади, порцелан и енамел. Без фосфати. Нето: 1 л.

4.Brilijanten detajler vosok Sonax – Extreme 287400

Се користи за брза и краткорочна заштита на бојата. Темелно и нежно ги чисти малку оштетените површини, без создавње гребаници. Го нагласува крајниот изглед на бојата и ја прави површината исклучително мазна со бескрајно длабок сјај. Ги освежува постоечките восочни нанесувања и овозможува дополнителен ефект на бегање на водата. Производот се третира со високо квалитетна микрофибер крпа за оптимална апликација и совршен резултат. Нето: 750 мл.

Спецификации

Бренд
SONAX I PRAXIS

Тежина и димензии

Тежина
2 kg

Ананас ID

Шифра на производот
HDRJ3FVT8V

EAN /   код

EAN /   код
AN3YNH2G24
1.300 ДЕНЗаштеда 150 ДЕН
1.150ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Сет за надворешност:

1.Multi sunger Sonax 428000

Повеќенаменски сунѓер за перење на возилото. Особено абсорбирачки. Со две различни апликативни површини. Сивата страна има помека структура и е направена за генерално перење на возилото. Белата страна има потврда структура и е идеална за отстранување на позакоравените нечистотии и инсекти.

2.Mikrofiber krpa Praxis – 2 kom. crvena 4201

3.Sjaen sampon Sonax – koncentrat 314341

Шампон со конвентрирана моќ на миење за мануелно перење на возилото. Делува брзо и темелно ги отстранува нечистотиите од патот. Соодветен за миење на сите обоени надворешни површини, метал, стакло, пластика, гума како и церади, порцелан и енамел. Без фосфати. Нето: 1 л.

4.Brilijanten detajler vosok Sonax – Extreme 287400

Се користи за брза и краткорочна заштита на бојата. Темелно и нежно ги чисти малку оштетените површини, без создавње гребаници. Го нагласува крајниот изглед на бојата и ја прави површината исклучително мазна со бескрајно длабок сјај. Ги освежува постоечките восочни нанесувања и овозможува дополнителен ефект на бегање на водата. Производот се третира со високо квалитетна микрофибер крпа за оптимална апликација и совршен резултат. Нето: 750 мл.

Спецификации

Бренд
SONAX I PRAXIS

Тежина и димензии

Тежина
2 kg

Ананас ID

Шифра на производот
HDRJ3FVT8V

EAN /   код

EAN /   код
AN3YNH2G24
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.