Slike SONIFER Апарат за Кафе
Slike SONIFER Апарат за Кафе

SONIFER Апарат за Кафе

Vision Centar Gostivar
1.699ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика, Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 800W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
LPYS7ODY1N

EAN /   код

EAN /   код
6971184583983
1.699ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика, Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 800W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
LPYS7ODY1N

EAN /   код

EAN /   код
6971184583983

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.