Slike SONIFER Апарат за пуканки
Slike SONIFER Апарат за пуканки

SONIFER Апарат за пуканки

Vision Centar Gostivar
1.499ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 750W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
OZYS7VJ8WP

EAN /   код

EAN /   код
6971184586533
1.499ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 750W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
OZYS7VJ8WP

EAN /   код

EAN /   код
6971184586533

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.