Slike SONIFER Цедалка
Slike SONIFER Цедалка
Slike SONIFER Цедалка
Slike SONIFER Цедалка
Slike SONIFER Цедалка
Slike SONIFER Цедалка
Slike SONIFER Цедалка
Slike SONIFER Цедалка

SONIFER Цедалка

Vision Centar Gostivar
1.199ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 30W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
TOYS7FOGC0

EAN /   код

EAN /   код
6971184583877
1.199ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 30W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
TOYS7FOGC0

EAN /   код

EAN /   код
6971184583877

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.