Slike SONIFER Рачен Блендер Висион СФ8055
Slike SONIFER Рачен Блендер Висион СФ8055

SONIFER Рачен Блендер Висион СФ8055

Vision Centar Gostivar
999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика - Инокс Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 200W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Материјал
Пластика-инокс

Ананас ID

Шифра на производот
9QYS7RR4RH

EAN /   код

EAN /   код
6971184584409
999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика - Инокс Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 200W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Материјал
Пластика-инокс

Ананас ID

Шифра на производот
9QYS7RR4RH

EAN /   код

EAN /   код
6971184584409
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.