Slike SONIFER Сецко Блендер Висион СФ8032
Slike SONIFER Сецко Блендер Висион СФ8032

SONIFER Сецко Блендер Висион СФ8032

Vision Centar Gostivar
1.799ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика-инокс-стакло, Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 250W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Пластика-инокс-стакло

Ананас ID

Шифра на производот
CXYS7S4NII

EAN /   код

EAN /   код
6971184581958
1.799ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика-инокс-стакло, Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 250W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Пластика-инокс-стакло

Ананас ID

Шифра на производот
CXYS7S4NII

EAN /   код

EAN /   код
6971184581958

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.