Slike SONIFER Тостер Висион СФ6025
Slike SONIFER Тостер Висион СФ6025

SONIFER Тостер Висион СФ6025

Vision Centar Gostivar
999ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика-Метал Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 750W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Пластика+метал

Ананас ID

Шифра на производот
Q1ZS78MBVZ

EAN /   код

EAN /   код
6971184580685
999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал: Пластика-Метал Фрекфенција: 50/60 Hz, Волтажа:220-240V, 750W

Спецификации

Бренд
SONIFER

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Материјал
Пластика+метал

Ананас ID

Шифра на производот
Q1ZS78MBVZ

EAN /   код

EAN /   код
6971184580685

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.