0 thumbnail image for STANLEY Бушилка за бетон FME1250K жолта
1 thumbnail image for STANLEY Бушилка за бетон FME1250K жолта
Selected image for STANLEY Бушилка за бетон FME1250K жолта
Selected image for STANLEY Бушилка за бетон FME1250K жолта

STANLEY Бушилка за бетон FME1250K жолта

SBD
13.990 ДЕНЗаштеда 4.000 ДЕН
9.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Жолта

Опис на производот

Енергијата со голем удар овозможува ефикасно дупчење и сечење на бетон и агрегати. 3 начини на работа (дупчење со чекан, дупчење, длетање). Индикаторот за абење на четката помага во планирањето на одржувањето. Идеален за фаќање и дупчење дупки во бетон и ѕидови. Прекинувач за лесно поставување на саканиот режим на работа. Стоп за длабочина за прецизно извршена повеќекратна работа


Карактеристики:
• Моќност: 1250 W
• Брзина на мирување (вртежи во минута): 0 – 850
• Број на потези: 0 - 4100 потези/мин
• Прифаќање: СДС-Плус
• Максимален капацитет за дупчење (дрво): 40 mm
• Максимален капацитет за дупчење (метал): 13 mm
• Максимален капацитет за дупчење (ѕид): 32 mm
• Енергија од еден удар (EPTA 05/2009) (J): 3,5J
• Тежина: 5,4 kg

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Дупчалка за бетон

Изведба

Број на удари/мин.
4100
Опсег на брзина на центрифугирање
850

Карактеристики

Тип на чак
СДС плус

Моќ

Моќ
1250 W

Ананас ID

Шифра на производот
FWWJ2QQW9X

EAN /   код

EAN /   код
5035048439968
13.990 ДЕНЗаштеда 4.000 ДЕН
9.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Енергијата со голем удар овозможува ефикасно дупчење и сечење на бетон и агрегати. 3 начини на работа (дупчење со чекан, дупчење, длетање). Индикаторот за абење на четката помага во планирањето на одржувањето. Идеален за фаќање и дупчење дупки во бетон и ѕидови. Прекинувач за лесно поставување на саканиот режим на работа. Стоп за длабочина за прецизно извршена повеќекратна работа


Карактеристики:
• Моќност: 1250 W
• Брзина на мирување (вртежи во минута): 0 – 850
• Број на потези: 0 - 4100 потези/мин
• Прифаќање: СДС-Плус
• Максимален капацитет за дупчење (дрво): 40 mm
• Максимален капацитет за дупчење (метал): 13 mm
• Максимален капацитет за дупчење (ѕид): 32 mm
• Енергија од еден удар (EPTA 05/2009) (J): 3,5J
• Тежина: 5,4 kg

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Дупчалка за бетон

Изведба

Број на удари/мин.
4100
Опсег на брзина на центрифугирање
850

Карактеристики

Тип на чак
СДС плус

Моќ

Моќ
1250 W

Ананас ID

Шифра на производот
FWWJ2QQW9X

EAN /   код

EAN /   код
5035048439968
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.