Slike STANLEY Електричен пиштол за лепак професионален 40W
Slike STANLEY Електричен пиштол за лепак професионален 40W

STANLEY Електричен пиштол за лепак професионален 40W

SBD
4.590ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Електричен пиштол за лепак професионален 40W

Спецификации

Бренд
Stanley

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
RX4H2SCF5V

EAN /   код

EAN /   код
3253566052380
4.590ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Електричен пиштол за лепак професионален 40W

Спецификации

Бренд
Stanley

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
RX4H2SCF5V

EAN /   код

EAN /   код
3253566052380
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.