0 thumbnail image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
1 thumbnail image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
2 thumbnail image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
3 thumbnail image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
4 thumbnail image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
5 thumbnail image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
6 thumbnail image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
7 thumbnail image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
8 thumbnail image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
9 thumbnail image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
10 thumbnail image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
11 thumbnail image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
12 thumbnail image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
Selected image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
Selected image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
Selected image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
Selected image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
Selected image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
Selected image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
Selected image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
Selected image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
Selected image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
Selected image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
Selected image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
Selected image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V
Selected image for STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V

STANLEY FATMAX Ударен одвртувач V20 4Ah 1/2 торба 18V

SBD
29.990 ДЕНЗаштеда 10.000 ДЕН
19.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Жолта

Опис на производот

Оваа алат е дел од новата платформа на STANLEY® FATMAX® V20.
Платформата опфаќа широка програма на алати наманети за вашата работилница, домот или градината.
Со подобрена батериска технологија и SAMSUNG ќелии, вашите V20 алати се секогаш подговени за акција.
Моќен мотор со 2000 вртежи и 949Nm вртежен момент.
Прифат од 1/2" и 3 електронски брзини со варијабилен прекунувач за максимална прецизност при работењето.
Интегрирано LED светло за полесно работење во секакви услови.
Доаѓа со една батерија V20 со 18V напон и капацитет од 4Ah и торба за складирање.

Спецификации

Бренд
STANLEY FATMAX

Тежина и димензии

Тежина
2.39 kg

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
QTFZ8QQZFJ

EAN /   код

EAN /   код
5035048797631
29.990 ДЕНЗаштеда 10.000 ДЕН
19.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Оваа алат е дел од новата платформа на STANLEY® FATMAX® V20.
Платформата опфаќа широка програма на алати наманети за вашата работилница, домот или градината.
Со подобрена батериска технологија и SAMSUNG ќелии, вашите V20 алати се секогаш подговени за акција.
Моќен мотор со 2000 вртежи и 949Nm вртежен момент.
Прифат од 1/2" и 3 електронски брзини со варијабилен прекунувач за максимална прецизност при работењето.
Интегрирано LED светло за полесно работење во секакви услови.
Доаѓа со една батерија V20 со 18V напон и капацитет од 4Ah и торба за складирање.

Спецификации

Бренд
STANLEY FATMAX

Тежина и димензии

Тежина
2.39 kg

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
QTFZ8QQZFJ

EAN /   код

EAN /   код
5035048797631
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.