0 thumbnail image for STANLEY Ласер 360 20m Црвен сноп
1 thumbnail image for STANLEY Ласер 360 20m Црвен сноп
2 thumbnail image for STANLEY Ласер 360 20m Црвен сноп
Selected image for STANLEY Ласер 360 20m Црвен сноп
Selected image for STANLEY Ласер 360 20m Црвен сноп
Selected image for STANLEY Ласер 360 20m Црвен сноп

STANLEY Ласер 360 20m Црвен сноп

SBD
11.990 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
8.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Жолта

Опис на производот

Ласер 360 20m Црвен сноп

Спецификации

Бренд
Stanley

Тежина и димензии

Тежина
0.89 kg

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
HM0J2DTEJ5

EAN /   код

EAN /   код
3253561775048
11.990 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
8.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Ласер 360 20m Црвен сноп

Спецификации

Бренд
Stanley

Тежина и димензии

Тежина
0.89 kg

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
HM0J2DTEJ5

EAN /   код

EAN /   код
3253561775048
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.