Slike STANLEY Ранец со алат STST1-72335 црно
Slike STANLEY Ранец со алат STST1-72335 црно

STANLEY Ранец со алат STST1-72335 црно

SBD
3.890ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки:
• 600 x 600 DEN материјал кој обезбедува издржливост
• Одвојувачка преграда со џебови за често користени алатки
• Назад со сунѓер за удобно носење
• Посебен сегмент го одржува безбеден лаптопот/алатката
• Дел за мал документ

Карактеристики:
• Димензии (ШxВxД): 35 x 16 x 44 cm
• Капацитет до 15 kg

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
X5JQ1C30SG

EAN /   код

EAN /   код
3253561723353
3.890ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики и придобивки:
• 600 x 600 DEN материјал кој обезбедува издржливост
• Одвојувачка преграда со џебови за често користени алатки
• Назад со сунѓер за удобно носење
• Посебен сегмент го одржува безбеден лаптопот/алатката
• Дел за мал документ

Карактеристики:
• Димензии (ШxВxД): 35 x 16 x 44 cm
• Капацитет до 15 kg

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
X5JQ1C30SG

EAN /   код

EAN /   код
3253561723353
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.