Slike STANLEY шрафцигер FM TORX TT 25 x 100mm 0-65-397 црна
Slike STANLEY шрафцигер FM TORX TT 25 x 100mm 0-65-397 црна

STANLEY шрафцигер FM TORX TT 25 x 100mm 0-65-397 црна

SBD
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Должина: 100 mm
• Големина на врвот: TT 25
• Изработен е од челик од легура на хром ванадиум
• Овозможува висок вртежен момент
• Го намалува ризикот од кршење на врвот и телото
• Мека рачка

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Материјал за рачка
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
FJ9H2RB4GG

EAN /   код

EAN /   код
3253560653972
400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Должина: 100 mm
• Големина на врвот: TT 25
• Изработен е од челик од легура на хром ванадиум
• Овозможува висок вртежен момент
• Го намалува ризикот од кршење на врвот и телото
• Мека рачка

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Материјал за рачка
Пластика

Ананас ID

Шифра на производот
FJ9H2RB4GG

EAN /   код

EAN /   код
3253560653972
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.