Slike STANLEY Столарска клешта „Bailey“ за рамки со ленти 4,5 m 0-83-100 жолта
Slike STANLEY Столарска клешта „Bailey“ за рамки со ленти 4,5 m 0-83-100 жолта

STANLEY Столарска клешта „Bailey“ за рамки со ленти 4,5 m 0-83-100 жолта

SBD
1.090ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Градежен материјал: Метал и армиран најлон за поголема цврстина и издржливост
• Рачка: Три-лобуларна, удобна, го подобрува вртежниот момент
• Капацитет на стегање: 15
• Должина на лента: 4,5 метри
• Тежина: 465 g

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
6A2R141JWG

EAN /   код

EAN /   код
3253560831004
1.090ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Градежен материјал: Метал и армиран најлон за поголема цврстина и издржливост
• Рачка: Три-лобуларна, удобна, го подобрува вртежниот момент
• Капацитет на стегање: 15
• Должина на лента: 4,5 метри
• Тежина: 465 g

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
6A2R141JWG

EAN /   код

EAN /   код
3253560831004
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.