0 thumbnail image for STANLEY Вибр. дупчалка/одвртувач 1x2Ah 1x4Ah прибор V20 FATMAX 18V
1 thumbnail image for STANLEY Вибр. дупчалка/одвртувач 1x2Ah 1x4Ah прибор V20 FATMAX 18V
2 thumbnail image for STANLEY Вибр. дупчалка/одвртувач 1x2Ah 1x4Ah прибор V20 FATMAX 18V
3 thumbnail image for STANLEY Вибр. дупчалка/одвртувач 1x2Ah 1x4Ah прибор V20 FATMAX 18V
4 thumbnail image for STANLEY Вибр. дупчалка/одвртувач 1x2Ah 1x4Ah прибор V20 FATMAX 18V
Selected image for STANLEY Вибр. дупчалка/одвртувач 1x2Ah 1x4Ah прибор V20 FATMAX 18V
Selected image for STANLEY Вибр. дупчалка/одвртувач 1x2Ah 1x4Ah прибор V20 FATMAX 18V
Selected image for STANLEY Вибр. дупчалка/одвртувач 1x2Ah 1x4Ah прибор V20 FATMAX 18V
Selected image for STANLEY Вибр. дупчалка/одвртувач 1x2Ah 1x4Ah прибор V20 FATMAX 18V
Selected image for STANLEY Вибр. дупчалка/одвртувач 1x2Ah 1x4Ah прибор V20 FATMAX 18V

STANLEY Вибр. дупчалка/одвртувач 1x2Ah 1x4Ah прибор V20 FATMAX 18V

SBD
16.990 ДЕНЗаштеда 5.000 ДЕН
11.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Жолта

Опис на производот

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V.

Доаѓа со 1x2Ah+1x4Ah батерии и прибор.
Новата батериска вибрациона дупчалка/одвртувач од серијата V20 FATMAX поседува менувач со 2 брзини за оптимален пренос на моќност за работа со навртување со максимален вртежен момент до 50Nm.

Можност за избор на вртежен момент од 22 нивоа за работа со различни материјали и 22500 удари во минута.

Компактна конструкција и ергономски дизајн со голема гумена облога што овозможува зголемена удобност при работа.

Поседува интегрирана LED светилка со време на осветлување од 20 секунди по запирање на моторот што овозможува одлична прегледност на работната површина.

 

Карактеристики:

 • Напон: 18 V
 • Капацитет на батерија: 2/4 Ah
 • Механички брзини: 2 
 • Максимален вртежен момент: 50 Nm
 • Број на вртежи: 0-350/1500 rpm
 • Број на удари: 25500 bpm
 • Макс. дупчење во бетон: 13 mm
 • Макс. дупчење во дрво: 30 mm
 • Макс. дупчење во метал: 13 mm
 • Капацитет на стезна глава: 13 mm
 • Тежина: 1.2 Kg

Спецификации

Бренд
STANLEY FATMAX

Тежина и димензии

Тежина
2.39 kg

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
9VVH2RT5OY

EAN /   код

EAN /   код
5035048733172
16.990 ДЕНЗаштеда 5.000 ДЕН
11.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V.

Доаѓа со 1x2Ah+1x4Ah батерии и прибор.
Новата батериска вибрациона дупчалка/одвртувач од серијата V20 FATMAX поседува менувач со 2 брзини за оптимален пренос на моќност за работа со навртување со максимален вртежен момент до 50Nm.

Можност за избор на вртежен момент од 22 нивоа за работа со различни материјали и 22500 удари во минута.

Компактна конструкција и ергономски дизајн со голема гумена облога што овозможува зголемена удобност при работа.

Поседува интегрирана LED светилка со време на осветлување од 20 секунди по запирање на моторот што овозможува одлична прегледност на работната површина.

 

Карактеристики:

 • Напон: 18 V
 • Капацитет на батерија: 2/4 Ah
 • Механички брзини: 2 
 • Максимален вртежен момент: 50 Nm
 • Број на вртежи: 0-350/1500 rpm
 • Број на удари: 25500 bpm
 • Макс. дупчење во бетон: 13 mm
 • Макс. дупчење во дрво: 30 mm
 • Макс. дупчење во метал: 13 mm
 • Капацитет на стезна глава: 13 mm
 • Тежина: 1.2 Kg

Спецификации

Бренд
STANLEY FATMAX

Тежина и димензии

Тежина
2.39 kg

Технички детали

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
9VVH2RT5OY

EAN /   код

EAN /   код
5035048733172
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.