Selected image for Сушара за алишта пе 17012

Сушара за алишта пе 17012

1.590ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

Сушара за алишта пе 17012

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
2.06 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
CJH38AWN1W

EAN /   код

EAN /   код
AN4GIOZBU0
1.590ДЕН

Опис на производот

Сушара за алишта пе 17012

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
2.06 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
CJH38AWN1W

EAN /   код

EAN /   код
AN4GIOZBU0
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.