Selected image for Светлечка Стаза Мала
Ново

Светлечка Стаза Мала

380 ДЕНЗаштеда 80 ДЕН
300ДЕН
Понудата важи од 01/06/2024 до 15/06/2024

Опис на производот

• Светлечка стаза со вовче, идеален подарок за секое момче.
• Играчките на патеката може да се извртуваат, вртат и свиткаат за да создадат различни форми на патека, овозможувајќи му на вашето дете да ужива во различни стилови и сцени.
• Може да ја развие практичната креативност на вашето дете за време на играта и да ја подобри мозочната интелигенција на вашето дете.
• Четири различни светлечки бои кои се совршени за ноќе.
• Шарените бои го олеснуваат привлекувањето на децата и уживањето во играњето со него.
• Димензии на пакувањето: 22x15x6 cm.
• Димензии на производот: 38×38 cm.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
38×38 cm

Ананас ID

Шифра на производот
T3TYAGSMH9

EAN /   код

EAN /   код
AN77ZU5MEI
380 ДЕНЗаштеда 80 ДЕН
300ДЕН
Понудата важи од 01/06/2024 до 15/06/2024

Опис на производот

• Светлечка стаза со вовче, идеален подарок за секое момче.
• Играчките на патеката може да се извртуваат, вртат и свиткаат за да создадат различни форми на патека, овозможувајќи му на вашето дете да ужива во различни стилови и сцени.
• Може да ја развие практичната креативност на вашето дете за време на играта и да ја подобри мозочната интелигенција на вашето дете.
• Четири различни светлечки бои кои се совршени за ноќе.
• Шарените бои го олеснуваат привлекувањето на децата и уживањето во играњето со него.
• Димензии на пакувањето: 22x15x6 cm.
• Димензии на производот: 38×38 cm.

Спецификации

Бренд
LOCO CROCO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Други карактеристики
38×38 cm

Ананас ID

Шифра на производот
T3TYAGSMH9

EAN /   код

EAN /   код
AN77ZU5MEI
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.