Slike SYNOLOGY Мемориска единица DS220+
Slike SYNOLOGY Мемориска единица DS220+

SYNOLOGY Мемориска единица DS220+

ALL4NET
24.560ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

DS220+ е компактно решение за мрежно складирање, дизајнирано да го рационализира управувањето со податоци и мултимедијални содржини. Се одликува со непречено споделување на податоци, видео стриминг и индексирање на фотографии, како и целосни опции за заштита и обновување на податоци.

• CPU: Intel Celeron J4025 2-core 2.0 GHz, burst up to 2.9 GHz
• Системска меморија: 2 GB DDR4 вградена (може да се прошири до 6 GB)
• RJ-45 1GbE LAN Портови: 2
• USB портови: 2 x USB 3.0
• Безбедно складирање: RAID 1 конфигурацијата штити од ненадејно откажување на дискот

Спецификации

Бренд
Synology

Ананас ID

Шифра на производот
OH8C4ACFW5

EAN /   код

EAN /   код
ANOF0J3XIX
24.560ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

DS220+ е компактно решение за мрежно складирање, дизајнирано да го рационализира управувањето со податоци и мултимедијални содржини. Се одликува со непречено споделување на податоци, видео стриминг и индексирање на фотографии, како и целосни опции за заштита и обновување на податоци.

• CPU: Intel Celeron J4025 2-core 2.0 GHz, burst up to 2.9 GHz
• Системска меморија: 2 GB DDR4 вградена (може да се прошири до 6 GB)
• RJ-45 1GbE LAN Портови: 2
• USB портови: 2 x USB 3.0
• Безбедно складирање: RAID 1 конфигурацијата штити од ненадејно откажување на дискот

Спецификации

Бренд
Synology

Ананас ID

Шифра на производот
OH8C4ACFW5

EAN /   код

EAN /   код
ANOF0J3XIX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.