Slike TAURUS Автомобилски гуми 175/65 R14 86H ALL SEASON XL TA
Slike TAURUS Автомобилски гуми 175/65 R14 86H ALL SEASON XL TA

TAURUS Автомобилски гуми 175/65 R14 86H ALL SEASON XL TA

КУПИ ГУМИ
2.790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 175/65 R14 86H ALL SEASON XL TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Карактеристики

категорија
Гуми за сите сезони
Дијаметар (царски)
R14
Ширина на гумата
175
висина на гумата
65
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
HYXNQE0UAO

EAN /   код

EAN /   код
ANTZTHPIMP
2.790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

TAURUS Автомобилски гуми 175/65 R14 86H ALL SEASON XL TA

Спецификации

Бренд
Taurus

Карактеристики

категорија
Гуми за сите сезони
Дијаметар (царски)
R14
Ширина на гумата
175
висина на гумата
65
Тип на производ
Автомобилска гума
Земја на потекло
Унгарија

Ананас ID

Шифра на производот
HYXNQE0UAO

EAN /   код

EAN /   код
ANTZTHPIMP
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.